خانه / شیشه مشجر / فروش شیشه مشجر رنگی درطرح های زیبا و جدید

فروش شیشه مشجر رنگی درطرح های زیبا و جدید

شیشه های مشجر رنگی،هم مانند شیشه های مشجر ساده تولید می شوند این شیشه ها در فرایند تولید با استفاده از یک سری غلطک های طرح دار با طرح ها و رنگ ها و ضخامت های مختلف ساخته می شونداین شیشه ها مانع عبور نور مستقیم و همچنین از دید خارجی جلوگیری می نماید و افراد پشت شیشه های مشجر به راحتی در طرف دیگر شیشه دیده نمی شوند ظرفیت بالای سفارش شیشه های مشجر در بازار ایران خیلی از کارخانه داران و تولیدکنندگان شیشه های مشجر را به فکر راه اندازی خط تولید پیشرفته این محصول با تولید انواع شیشه های مشجر ساده و طرح دار نمود. به صورتی که امروز در بیشتر کارخانه های تولید کننده شیشه های مشجر هرگونه شیشه ای با طرح های جدید ساخته می شود .برای ساخت به روزترین و زیباترین شیشه های مشجر رنگی طرح دار،کارخانه معمولا در بازه زمانی چندین ساله غلطک های طرح دار تولید شیشه راتعویض میکنند تادرتولید شیشه های مشجر جدید در بازار ایران پیشتاز باشند.شیشه های مشجر رنگی قیمتی بین ۱۲۰ هزار تومان تا ۱۴۰ هزارتومان برای سفارش قواره ای و جام دارند. و بستگی به ضخامت شیشه و طرح شیشه مشجر قیمت ها متفاوت میشود.اما دامنه قیمتی شیشه های مشجر رنگی در این محدوده می باشد.ابعاد درخواستی، هم از عوامل تاثیر گذار در قیمت فروش شیشه مشجر رنگی می باشد. زیرا بعضی از ابعاد درهنگام برش پرتی شیشه زیادی دارد .

شیشه مشجر رنگی

فروش شیشه مشجر  رنگی به صورت سکوریت

فرایند سکوریت، بر روی هر شیشه ای منجر به مقاومت فیزیکی بالای شیشه در مقابل گرما و سرما می شود،قیمت شیشه های مشجر به صورت ساده و بدون فرایند سکوریت با قیمت شیشه های مشجر به صورت سکوریت شده تفاوت دارد ؛زیرا در فرایند سکوریت شیشه های مشجر در داخل کوره های سکوریت رفته و این فرایند در ان انجام می شود. این عامل منجر به مقاومت بالای شیشه مشجر رنگی در مقابل هرگونه نوسانات دمایی و شکست می شود.
شیشه های مشجر سکوریت شده در هرحال شیشه ای ایمن می باشد و به راحتی در هنگام جابه جایی و نصب نمی شکند و طول عمر بالایی دارد و در اثر گرما و سرمای هوا دچار هیچگونه تنشی نمی شود.
ما در هنگام فروش شیشه های مشجر این موضوع رابه خریداران گوشزد میکنیم و سعی میکنیم دیدگاه خریداران را با این موضوع آشنا بکنیم.

سفارش عمده شیشه مشجر رنگی و ساده از کارخانه های تولید کننده

شیشه های مشجر به دو صورت در بازار عرضه می شوند؛خیلی از افراد نماینده مستقیم کارخانه های بزرگ شیشه سازی هستند و سفارشات شیشه های مشجر چه به صورت ساده یا رنگی را از خریداران به صورت منطقه ای یا ناحیه ای جمع آوری می نمایند.به دلیل شرایط خاص اعطای نمایندگی هر نماینده ای بایدابتدای نمایندگی تعدادی شیشه ساختمانی خریداری نمایند؛و بعد از فروش اقدام به سفارش از جانب خریداران میکنند لذا بدین منظور افرادی که تیراژخرید بالا با قیمت مناسب دارند میتوانند به صورت مستقیم و بدون واسطه از نمایندگان خریداری نمایند؛اما در تیراژ پایین خرید باید از فروشگاههای عرضه شیشه در بازار های مرکزی فروش شیشه اقدام کنند .این پروسه برای مشتریانی که در تهران زندگی میکنند و به بازارهای مرکزی فروش شیشه دسترسی دارند مناسب اما بهترین نیست زیرا همین خریداران باید زمان زیادی را برای پیداکردن شیشه مشجررنگی مورد نظر صرف نمایند و برای خریدران سایر استانهاوشهرستان ها که دسترسی مستقیم به بازارچه های فروش شیشه ندارند؛و از طرفی هم به دلیل خرید با ابعاد پایین امکان خرید مستقیم از نماینده های مستقیم کارخانه ها را ندارند و به دلیل شرایط سخت کارخانه ها برای اعطای نمایندگی خیلی از افراد توانایی تامین فضای بزرگ و سرمایه بالای خرید عمده شیشه درحجم بالا و طرح های متنوع از انواع شیشه های ساختمانی را ندارند و نبود نماینده مستقیم کارخانه در یک شهر مشکلاتی را برای خریداران آن استان و ناحیه بوجود می آورد و باید به صورت حضوری به بازارهای مرکزی تهران آمده و زمان زیادی را برای پیدا کردن شیشه های ساختمانی برای حجم خرید بالا و متوسط تلف کنند .

اما در این باره راه حل کار چیست؟

خرید عمده و جزیی شیشه مشجر رنگی از سایت اینترنتی

خرید شیشه های ساختمانی و مشجر از سایت های اینترنتی چه مزیت هایی در بر دارد ؟
سایت های اینترنتی،ارائه دهنده شیشه های ساختمانی با فروشگاههای اینترنتی نباید اشتباه گرفته شود،در سایت اینترنتی شیشه های ساختمانی، ما محصولات قابل عرضه برای خریداران کلیه استان های ایران را معرفی میکنیم.
درواقع سایت های اینترنتی، همیشه در دسترس مشتریان هستند،و مشتریان قادر خواهند بود درهرساعت از شبانه روز به این سایت مراجعه نموده و با یافتن شیشه مورد نظر ،طبق ابعاد و ضخامت درخواستی به مشاورین فروش سفارش داده و چون در طول روز حجم بالایی از درخواست ها به سمت این سایت ها می آید منجر شده تا ما سفارشات مشتریان را در هر حجم و اندازه ای از اقصی نقاط ایران جمع آوری کرده و بلافاصله در مدار تولید کارخانه قرار دهیم و
قیمت شیشه تمام شده برای هر مشتری چه به صورت حجم خرید بالا یا پایین متعادل گشته و ارزان تمام شود و درواقع مشتریان مناطق دور و نزدیک بدون هیچگونه زحمتی محصول خود را سفارش دهند و بعد از ثبت سفارش و نهایی شدن تولید محصول در کارخانه مبلغ مورد نظر را به حساب کارخانه واریز کرده و سپس ارسال بار به مقصد برای مشتری انجام شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت شیشه مشجر معمولی

جهت اطلاع از قیمت شیشه مشجر معمولی می توانید از طریق شیشه بری ها و مراکز فروش اقدام نمایید، ولی به طور کلی اگر قصد خرید مستقیم و بدون واسطه این نوع شیشه را داری