خانه / شیشه مشجر / قیمت شیشه مشجر ساختمانی در انواع مختلف

قیمت شیشه مشجر ساختمانی در انواع مختلف

یکی از مهمترین مصالحی که در ساختمان سازی استفاده می شود شیشه است؛ که در زیبایی دکوراسیون داخلی و خارجی منزل نقش بسزایی دارد. این محصول در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شود، که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند. یکی از انواع این محصول شیشه مشجر است که مقاوت آن نسبت به محصولات مشابه کمتر است اما  کاربردهای زیادی دارد. شیشه ها متناسب با کاربردهایی که دارند قیمت گذاری می شوند. مشتری برای تهیه  شیشه ابتدا باید از خریدار قیمت شیشه مشجر ساختمانی در انواع مختلف را تهیه کند؛ سپس با مقایسه قیمت ها می تواند بهترین خرید را داشته باشد.

قیمت شیشه مشجر ساختمانی در انواع مختلف

اولین تولید کننده شیشه مشجر ساختمانی در ایران

اولین تولید کننده شیشه مشجر ساختمانی در ایرانشیشه مشجر به دلیل خواص منحصر به فردی که دارد بسیار پر کاربرد است. این محصول برای ایجاد محیط های خصوصی و مکان هایی که می خواهیم نور در آنها باشد ولی دید نداشته باشد استفاده می شود.

تولید کنندگان زیادی را می توان به عنوان اولین تولید کننده شیشه مشجر ساختمانی در ایران نام ببریم؛ که با تقاضا و استفاده مردم از این محصولات آنها فعالیت خود را آغاز کردند و امروزه تولیدی شیشه مشجر ساختمانی زیادی در کشور جز برترین ها به شمار می روند.

بروز ترین طراحی شیشه مشجر به وسیله مهندسان نخبه

بروز ترین طراحی شیشه مشجر به وسیله مهندسان نخبهطراحی شیشه مشجر بسیار خاص است، و این محصول به دلیل داشتن ناهمواری روی سطح خود نور را با شکستی نامنظم عبور می دهد؛ و نمایش تصویری ناواضح از اشیاعی که آن سوی شیشه هستند باعث شده تا برای جدا سازی و ایجاد مکان خصوصی گزینه خوبی باشد.

ساخت این محصول تنها با بروز ترین طراحی شیشه مشجر به وسیله مهندسان نخبه و به کارگیری دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته امکان پذیر است. این محصول به دلیل کیفیت ممتاز جز بهترین برندهای داخلی به شمار می رود؛ که علاوه بر تامین نیاز داخلی بخشی از آن برای صادرات مهیا می شود؛ تا نیاز دیگر کشورها را نیز تامین کند و بدین وسیله به اقتصاد کشور کمک کند.

قیمت شیشه مشجر ساختمانی با ارزش افزوده ۹ درصد

قیمت شیشه مشجر ساختمانی با ارزش افزوده 9 درصدبه دلیل کابرد شیشه مشجر(کاربرد) در صنعت ساختمانی و صنایع دیگر تولید کننده ها راغب به توسعه دادن تولید شدند. برخی مراکز فروش قیمت شیشه مشجر ساختمانی را با ارزش افزوده ۹ درصد محاسبه می کنند. خریدار هنگام خرید محصول باید مالیاتی غیر مستقیم را نیز پرداخت کند.

محصولی که صادر می شود از این ارزش افزوده معاف می شود. اما محصولاتی که وارد کشور می شوند باید ارزش افزوده خاص را به عنوان مالیات به دولت پرداخت کنند. شیشه مشجر مالیاتی ۹ درصدی دارد؛ که خریدار هنگام خرید باید آن را به دولت بپردازد، تا بتواند محصول وارداتی خود را به دست مصرف کننده برساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شیشه مشجر رنگی درطرح های زیبا و جدید

شیشه های مشجر رنگی،هم مانند شیشه های مشجر ساده تولید می شوند این شیشه ها …

دیدگاهتان را بنویسید