خانه / شیشه مشجر / قیمت شیشه مشجر رنگی ۴ میل با تخفیف ۲۰ درصدی

قیمت شیشه مشجر رنگی ۴ میل با تخفیف ۲۰ درصدی

قیمت شیشه مشجر رنگی ۴ میل با تخفیف ۲۰ درصدی ممکن است توسط فروشندگان مختلفی انجام شود. این تخفیف ممکن است به علت های زیادی مانند جذب مشتری، ورشکستگی، تغییر شغل، انجام شود. این نوع فروش می تواند توسط تولید کننده، نمایندگی، مرکز فروش، فروشگاه های اینترنتی، و فروشگاه های سطح شهر انجام شود.

قیمت شیشه مشجر رنگی 4 میل با تخفیف 20 درصدی

پخش شیشه مشجر رنگی با حمل و نقل استاندارد

پخش شیشه مشجر رنگی با حمل و نقل استانداردپخش شیشه مشجر رنگی ۴ میل با حمل و نقل استاندارد توسط فروشندگان مختلفی انجام می شود. پخش این محصول توسط گروه های زیر انجام می شود:

  • تولید کننده
  • نمایندگی
  • مراکز فروش
  • شرکت های پخش کننده

پخش انواع این محصول به وسیله خرک یا پالت بزرگ انجام می شود، و ماشین های فلوت لاینر لانگن دورف بارگیری و تخلیه خرک را انجام می دهد. استفاده از این خرک ها باعث می شود، به محصول در حین حمل و نقل آسیب وارد نشود، چون این خرک ها شیشه را ایستاده و صاف نگاه می دارد و از تکان خوردن شیشه ها حین جابجایی جلوگیری می کند. پخش کنندگان این محصول را با قیمت درب کارخانه به تمام بازار های هدف ارسال می کنند.

صرفه جویی در هزینه ها با خرید شیشه مشجر رنگی ۴ میل

صرفه جویی در هزینه ها با خرید شیشه مشجر رنگی 4 میلصرفه جویی در هزینه ها با خرید شیشه مشجر رنگی ۴ میل باعث می شود ما هزینه کمتری صرف خرید این محصول کنیم چون قیمت این شیشه های طرح دار ارزان تر از شیشه های دیگر است. ما با خرید این نوع شیشه دیگر هزینه ای بابت خرید پرده برای پنجره های خود پرداخت نمی کنیم، چون این شیشه ها باعث می شود نور داخل منزل وارد نشود و موجب حذف کامل دید بیرون می شود. ما می توانیم با هزینه کمی که برای خرید این شیشه ها پرداخت می کنیم به سادگی و با کمترین هزینه محل مورد نیاز خود را زیبا کنیم.

مرکز فروش شیشه مشجر رنگی درجه یک

مرکز فروش شیشه مشجر رنگی درجه یکمرکز فروش شیشه مشجر رنگی درجه یک که در برخی از شهرهای ایران وجود دارد، را ما می توانیم با جستجو در اینترنت به سادگی پیدا کنیم و برای خرید محصول مورد نیاز خود به این مراکز مراجعه کنیم. در این مراکز انواع شیشه مشجر رنگی در طرح و رنگ های مختلف عرضه می شود. معمولا در این مراکز محصولات با کیفیتی عرضه می شود. به خاطر همین بیشتر فروشندگان بازار شیشه مشجر رنگی، و حتی صادرکنندگان برای خرید محصول مورد نیاز خود به این مراکز مراجعه می کنند. تا از کیفیت محصول خود مطمئن باشند.  قیمت شیشه مشجر رنگی در این مراکز با قیمت درب کارخانه برابر است.

بیشتر تولید کنندگان برای فروش محصول خود به این مراکز مراجعه می کنند. و این باعث می شود ما بتوانیم از هر نوع برندی از محصول را در این مراکز پیدا کنیم.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت شیشه مشجر معمولی

جهت اطلاع از قیمت شیشه مشجر معمولی می توانید از طریق شیشه بری ها و مراکز فروش اقدام نمایید، ولی به طور کلی اگر قصد خرید مستقیم و بدون واسطه این نوع شیشه را داری

دیدگاهتان را بنویسید