خانه / شیشه ساختمان / شیشه لمینت / فروش عمده ماده رزین برای تولید انبوه و ارزان شیشه لمینت

فروش عمده ماده رزین برای تولید انبوه و ارزان شیشه لمینت

رزین، درواقع همان فرمول طلق pvb استفاده شده در تولید شیشه های لمینت، می باشد این ماده به صورت بیرنگ و با فرمول خاص تولید میگردد و درواقع یک روش ارزان و مناسب برای تولید کنندگان انبوه شیشه های لمینت می باشد. این ماده بر خلاف روش های مرسوم تولید شیشه های لمینت،سرعت انجام کاررا خیلی بالا برده
و در واقع به فضای بزرگ و نیروی کارماهرنیاز نداردماده رزین پس از تزریق بین دولایه شیشه و هواگیری در معرض نورخورشید قرار میگیرد و تابش مستقیم نورخورشید موجب خشک شدن مایع بین لایه شیشه ها شده
و مانند طلق pvb دوشیشه را به هم میچسباند. و خیلی در هزینه تولید صرفه جویی شده و در عرض نیم ساعت در تابستان و یک ساعت در فصل زمستان خشک شده و تبدیل به شیشه لمینت،با مقاومت و استقامت بالا می شود.
ماده رزین به صورت عمده از طریق این وب سایت به فروش می رسد و قیمت خرید عمده برای بطری ۲۰ لیتری ماده رزین به همراه ۳ بسته نوار ۳۰ متری ۱۶۵۰۰۰۰ هزار تومان می باشد .

تفاوت تولید شیشه لمینت با ماده رزین ودستگاه اتوکلاو

یکی از مزایای بارز ماده رزین، اینست که با استفاده از آن می توان حجم زیادی از سفارشات
شیشه های لمینت را می توان درکمترین زمان و با نیروی کارساده انجام داد و همان کیفیت شیشه های لمینت رابه روش سنتی رادارا می باشد.اما درروش های اتوکلاو، سطح شیشه با دستگاههای اتوکلاوبزرگ گرما داده می شود تا طلق بین شیشه حالت مایع پیدا کرده و موجب چسبندگی دو سطح شیشه ها به هم گردد در این روش تولید نیازبه فضای کاری خیلی بزرگ با دستگاهای بسیار بزرگ و نیروی کار ماهر می باشد تا بتواند با کیفیت ترین شیشه های لمینت را تولید نماید. و همچنین میزان هدررفت انرژی وسرعت تولید در روش اتوکلاو خیلی پایین می باشد و خریداران برای سفارش بالا باید چندین روز منتظرانجام و تحویل محصول بمانند. اما با ماده رزین، شیشه های لمینت تولید شده در اسرع وقت آماده و تحویل مشتریان میگردد و حتی میتوان حجم بالایی از سفارشات را درمدت زمان کوتاهی انجام داده و تحویل مشتریان داد.

تولید شیشه لمینت با طلق
تولید شیشه لمینت با ماده رزین

ابعاد تولیدی شیشه لمینت با دستگاه اتوکلاو

در روش تولید شیشه های لمینت، با دستگاه اتوکلاو میتوان شیشه هایی با ابعاد ۳۲۱ در ۲۲۵ را تولید نمود اما برای اثربخشی بهتر این شیشه ها باید مدت زمان خیلی زیادی در داخل دستگاههای اتوکلاو بماند تا طلق میان دو شیشه به راحتی بر اثر گرما مایع شده و موجب چسبندگی دو سطح شیشه گردد و اگر چنانچه سفارشات بالایی در این ابعاد باشد خریداران باید مدت زمان خیلی طولانی منتظر سفارشات باشند اما در روش تولید به روش رزین علاوه بر اینکه هیچ محدودیتی در ابعاد تولیدی نخواهید داشت حتی قادر خواهید بود شیشه های با ابعاد خیلی بزرگتر و به صورت همزمان تولید نمود و هیچ محدودیتی زمانی درروش تولید با ماده رزین، وجود نداردو تولیدکنندگان میتوانند حجم بالایی ازسفارشات رادرکمترین زمان تحویل مشتریان دهند.

دستگاههای اتوکلاو تولید شیشه لمینت
ابعاد بزرگتر تولیدی شیشه لمینت

کیفیت تولیدی شیشه لمینت با ماده رزین

بسیاری از تولیدکنندگان شیشه های لمینت، به دلیل عادت و شناخت خیلی خوبی که به طلق های PVB یا EVA پیدا کرده اند همیشه درمقابل یک محصول جدید مقاومت به خرج می دهند اما باید در نظر داشته باشند که ماده رزین درواقع همان طلق های PVB یا EVA با همان کیفیت و کارایی می باشد و درواقع هیچ تفاوت فاحشی در بین این دو محصول وجود ندارد طلق ها براثر مدت ماندگاری در کارخانه ها و سایرعوامل محیطی امکان دارد کیفیت مطلوب خود را از دست بدهند اما ماده رزین از این قاعده مستثنی می باشد و دوام و ماندگاری بالایی دارد و علاوه برآن نیازبه فضای بزرگ کاری و دستگاههای گران قیمت و نیروی کارماهر ندارد و به راحتی در هرمکان کوچکی و توسط افراد معمولی امکان تولید شیشه های لمینت با کیفیت خیلی بالا وجود دارد وچون تمام ماده رزین در سطح دو شیشه به صورت یکدست و یکنواخت تزریق می شود و نیروی انسانی نظارت دقیق و مستقیم به فرایند تزریق ماده رزین دربین شیشه دارد در نتیجه کیفیت محصول تولیدی از سطح بالایی برخوردار می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شیشه لمینت مشهد به گرجستان

انواع شیشه لمینت مشهد در کیفیت های درجه یک برای صادرات به کشور های همسایه مانند گرجستان توسط تجار انتخاب می شوند. این محصول کاربرد بالایی در صنعت ساختمان سازی د