خانه / شیشه ساختمان / فروش با کیفیت ترین شیشه های لمینت در انواع ضخامتها، مستقیم و بدون واسطه

فروش با کیفیت ترین شیشه های لمینت در انواع ضخامتها، مستقیم و بدون واسطه

در ابتدا باید به این موضوع بپردازیم که دلیل پیدایش و نام گذاری شیشه لمینت در چه بود؟

شیشه های لمینت، به شیشه های ایمنی نیز نام برده می شود. یعنی هر شیشه ای که بتواند ضامن امنیت جانی افراد، در مواقع خطر باشد را می توان در دسته شیشه های لمینت قرار داد. این شیشه ها با قرارگرفتن یک طلق میانی که به طلق PVB که در وسط دو شیشه با ضخامت های یکسان قرار میگیرد و با فرایند همزمان دما و فشار، ساخته می شوند شیشه های لمینت، به صورت فرایند سکوریت ساخته می شود؛ و همین فرایند سکوریت کردن تاثیر بسزایی در مقاومت بالای شیشه دارد. امروزه تولید کنندگان زیادی در ایران اینگونه شیشه ها را با پیشرفته ترین دستگاههاو با در نظر داشتن استاندارد های جهانی، تولید میکنند قیمت شیشه های لمینت، بستگی به ضخامت شیشه ها و با توجه به طلق استفاده شده متفاوت است؛ وبهترین طلق استفاده شده طلق های EVA هستند که قیمت بالاوکیفیت خیلی بالاتری دارند .

شیشه لمینت برای پنجره دو جداره
شیشه لمینت

قیمت خرید شیشه های لمینت چقدر است.

قیمت خرید شیشه های لمینت، بر اساس میزان خرید و نوع شیشه های استفاده شده و ضخامت شیشه ها و نوع طلقی که در ساخت شیشه های لمینت به کار برده می شود تعیین میگردد اگر برای ساخت شیشه های لمینت از شیشه سکوریت استفاده گردد قیمت بالاتری از ساخت شیشه های لمینت با شیشه های معمولی دارد
در بسیاری مواقع حتی نوع طلق استفاده شده برای فرایند لمینت هم می تواند در قیمت تمام شده شیشه های لمینت تاثیر داشته باشد طلق های PVB یا EVA طلق هایی وارداتی هستند؛ که قیمت متفاوت تری نسبت به هم دارند هر چند بیشتر تولید کنندگان بزرگ و کوچک ایران از طلق های PVB، استفاده می کنند اما در بسیاری موارد کارخانه دارانی هستند که ترجیح می دهند از طلق های EVA که کیفیت بالا و شفافیت خیلی خوبی دارند استفاده نمایند. درسته که این طلق ها گران قیمت بوده و در قیمت تمام شده تاثیر میزارند ولی در عوض خروجی کار خیلی با کیفیت میشود.

شیشه های لمینت ضخیم
شیشه لمینت ضخیم

خریدعمده شیشه های لمینت با استانداردهای روز دنیا

یکی ازمعیارهای سنجش کیفیت هر محصولی اخذ استانداردهای لازم از سازمان های مربوطه میباشد.
زیرارعایت استانداردهای داخلی و خارجی، میتواند نگاه مشتریان را به محصولات تولید شده خوشبینانه کند.
ومشتریان با خیالی آسوده اقدام به خرید کنند.شیشه های لمینت، به دلیل کاربرد امنیتی که دارند در ابعادخیلی بالا مورد تقاضای سازمان های امنیتی و نظامی هستند. به همین دلیل اخذ مجوزهای استانداردو گواهینامه های ایزو این مزیت را فراهم می آورد که به راحتی در مناقصات شرکت های بزرگ برای نصب شیشه های لمینت برنده شوند؛ زیرا اخذ این گواهینامه ها نشان از قدرت بالای تولیدکنندگان در ارائه محصول با کیفیت دارند.

استاندارد شیشه لمینت
نحوه ساخت شیشه لمینت

شیشه های لمینت درچه ضخامت هایی ساخته می شوند.

تولید کنندگان شیشه های لمینت، نسبت به تقاضای مشتریان نسبت به ساخت شیشه های لمینت مطابق خواسته آنها
با هر ضخامت و کیفتی اقدام می کنند. و گزینه های متعددی را برای خریداران در نظر میگیرند تا با توجه به میزان هزینه در نظر گرفته شده برای خرید بتوانند محصول مورد درخواست را خریداری نمایند. شیشه های لمینت در ضخامت های متفاوتی از ۸۰،۴۰،۳۲،۲۰،۱۶،۱۲،۸،۶ و ضخامت های بالا با توجه به درخواست مشتریان ساخته می شود. نکته ای که مشتریان برای خرید شیشه های لمینت با ضخامت های بالا در نظر داشته باشند.اینست که هر چه ضخامت شیشه بالاتر برود میزان طلق استفاده شده در میان شیشه ها بالا می رود و همین عامل در قیمت تمام شده شیشه تاثیر میگذارد.

ضخامت ساخت شیشه لمینت
شیشه لمینت ضخیم در کفپوش
شیشه لمینت ضخیم در بالکن
شیشه لمینت دکوراتیو
شیشه لمینت دکوراتیو
طلق رنگی شیشه های لمینت
طلق های رنگی شیشه های لمینت
طلق های طرح دار دکوراتیو شیشه های لمینت
طلق رنگی شیشه های لمینت

خریداران شیشه های لمینت ،باید دو نکته را برای خرید شیشه با ضخامت های بالا در نظر داشته باشند.یکی از این نکته هااینست که طبق موارد بیان شده در مطالب بالا دو نوع طلق برای ساخت شیشه های لمینت به کار می رود که شامل طلق های (PVB&EVA) میباشد که طلق EVA قیمت بالاتری نسبت به طلق PVB دارد ولی در عوض شفافیت شیشه تولیدی خیلی بالاتر است. و دومین نکته نوع شیشه مورد استفاده شده برای ساخت شیشه های لمینت می باشد. به نوعی که اگر برای ساخت شیشه های لمینت از شیشه سکوریت کریستال یا سوپر کلیر؛ استفاده شود قیمت بالاتری به نسبت ساخت با شیشه های معمولی خواهد داشت. زیرا شیشه سکوریت کریستال و سوپر کلیر شفافیت و کیفیت بالایی در مقابل فشار و دما دارد. اما شیشه های معمولی شفافیت خوبی نداشته و در مقابل ضربات شدید مقاومت خود را از دست داده و به راحتی ضربه پذیر
می شود.

تنوع تولید شیشه های لمینت
شیشه های لمینت امروزه علاوه بر مزیت بارزی که در مقابل حفاظت جان انسان ها در مقابل هرگونه خطرات احتمالی دارند مزیت های دیگری نیز دارند که از جمله این موارد می توان به ساخت شیشه های رنگی وچاپدار و شیشه های طرح دار اشاره کرد با در نظر گرفتن بحث حفاظتی این شیشه ها، امرزه کارخانه های بزرگی اقدام به تولید طلق های ساده و یا طرح دار و رنگی می کنند؛ تا تولیدکنندگان شیشه های لمینت انعطاف بیشتری برای ساخت هرگونه شیشه های لمینت، بستگی به سلایق و نظرات مشتریان داشته باشند.
امروزه در جای جای هر منزلی آثار استفاده از شیشه های لمینت رنگی و طرح دار با طرح های متنوع و دلخواه دیده می شود به طوری جلوه و زیبایی خیلی خوبی به فضای داخل منازل و فروشگاهها می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شیشه لمینت مشهد به گرجستان

انواع شیشه لمینت مشهد در کیفیت های درجه یک برای صادرات به کشور های همسایه مانند گرجستان توسط تجار انتخاب می شوند. این محصول کاربرد بالایی در صنعت ساختمان سازی د