خانه / شیشه ساختمان / صادرات شیشه لمینت مشهد به گرجستان

صادرات شیشه لمینت مشهد به گرجستان

انواع شیشه لمینت مشهد در کیفیت های درجه یک برای صادرات به کشور های همسایه مانند گرجستان توسط تجار انتخاب می شوند. این محصول کاربرد بالایی در صنعت ساختمان سازی دارد و به همین دلیل کشور هایی که شرایط تولید ندارند، معمولا سعی می کنند آن را از کشور هایی مانند ایران وارد کنند.

صادرات شیشه لمینت مشهد به گرجستان

روش تولید شیشه لمینت

روش تولید شیشه لمینت لمینت نوعی متریال شیشه ای محکم، ایمن و زیبا می باشد که به عنوان شیشه ساخته و در رنگ ها و ضخامت های مختلف طراحی و به بازار عرضه می شود. در کشور ما نیز در کارخانه های تولید شیشه لمینت، این محصول زیر نظر کارشناسان و مهندسان مجرب و در شرایط صنعتی مشخص تولید می شود.

برای تولید شیشه سکوریت از شیشه معمولی به صورت خرد شده یا سالم استفاده می شود، بدین صورت که شیشه معمولی را وارد کوره های بسیار گرم تا دمای بیش از ۷۰۰ درجه سانتی گراد قرار می دهند. سپس دمای کوره را فورا پایین می آورند و کم می کنند، این سبب می شود که فضای خارجی شیشه کاملا سرد شود، در حالیکه فضای داخلی و هسته آن کاملا گردم است.

در واقع با اینکار اکسیژن اضافی موجود در شیشه گرفته می شود و میزان استحکام شیشه سکوریت تقریبا ۷ برابر شیشه معمولی می شود. این عمل سبب می شود که شیشه سکوریت به راحتی از شیشه معمولی تولید شود، و ایمنی قابل توجهی داشته باشد. 

حال شیشه سکوریت با توجه به کاربرد های مختلفی که دارد در ضخامت های مختلفی تولید می شود. در واقع مشتریان نوع سفارش خود را به کارخانه می دهند و مطابق با سفارش کارشناسان از طلق های نازک تری در بین شیشه ها استفاده می کنند تا ضخامت شیشه مورد نظر را ایجاد کنند و همچنین اینکار مجددا نیازمند کوره گرم می باشد که سبب می شود ایمنی و استحکام شیشه بالاتر رود.

برترین کارخانه سازنده شیشه لمینت در مشهد

برترین کارخانه سازنده شیشه لمینت در مشهد مشهد یکی از مراکز بزرگ در زمینه تولید شیشه لمینت می باشد. برترین کارخانه شیشه لمینت قطعا کارخانه ای است که بتواند شیشه لمینت مستحکم تری را تولید کند تا با ضربه یا صدا و لرزشی نشکند.

همچنین کارخانه های سازنده سعی می کنند مواد اولیه درجه یکی را برای ساخت شیشه استفاده کنند تا کیفیت محصولات به گونه ای باشد تا کشور های خارجی نیز استقبال خرید را داشته باشند.

مشهد و تهران تولید کننده های برتری دارند که فروش برند های مختلف شیشه از سایت های اینترنتی نیز ممکن شده است. در واقع برای سفارش عمده کافی است شیشه ای که مد نظرتان هست را با کارشناسان فروش در ارتباط بگذارید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شیشه رفلکس دودی

تولید و فروش شیشه رفلکس دودی و برنزی در ابعاد جام و قواره ای به صورت عمده

شیشه رفلکس یا بازتابنده چیست. شیشه رفلکس یا بازتابنده ،شیشه ای روشن یا رنگی است …

دیدگاهتان را بنویسید