خانه / شیشه سکوریت / صادرات شیشه سکوریت نمای ساختمان

صادرات شیشه سکوریت نمای ساختمان

شیشه سکوریت نما یکی از شیشه هایی است که از مقاومت بالایی در برابر ضربه برخوردار است. نمونه های مرغوب شیشه سکوریت نمای ایرانی که توسط تولید کنندگان ایرانی به تولید می ‌رسند کیفیتشان به حدی است که نیز متقاضیانی را در خارج از کشور به خود اختصاص داده اند. لذا صادرات شیشه سکوریت نمای‌ ساختمان امروزه در حال انجام است.

صادرات شیشه سکوریت نمای ساختمان

طریقه ساخت شیشه سکوریت نما

طریقه ساخت شیشه سکوریت نما ساخت شیشه سکوریت با اعمال فرآیند حرارتی بر روی نمونه شیشه های معمولی انجام می ‌شود که بدین منظور باید قبل از هر گونه فرآیندی شیشه مد نظر را به ابعاد مورد نظر برش داد و سپس فرآیند سکوریت را بر روی آن انجام داد.

این کار هم به این دلیل انجام می‌ شود که پس از فرآیند سکوریت، تنش هایی که به شیشه وارد می‌شود مانند برش و یا سوراخ کردن، منجر به شکستن شیشه خواهد شد. پس بهتر است پس از آن که شیشه برش داده شد، عملیات سکوریت بر روی آن انجام شود.

پس از آن که شیشه برش خورد، توسط سنگی به نام دیاموند، گوشه های آن صیقل داده می ‌شود و سپس درون کوره قرار گرفته و دمای آن ۳۲۵ درجه سانتی گراد گرم می شود.

به محض خروج شیشه از کوره، آن را وارد دستگاه های خنک کننده می کنند و شیشه به سرعت سرد می شود. در طی این فرایند قسمت های خارجی با سرعت بیشتری نسبت به قسمت های داخلی سرد می ‌شوند و در نتیجه در سطح آن  تنش فشاری و در قسمت مرکزی آن تنش کششی ایجاد می ‌شود.

تنش های موجود در شیشه سکوریت موجب می شود که در هنگام شکسته شدن به تکه های بزرگ با لبه های تیز تقسیم نشده و برای افرادی که در اطراف آن حضور دارند، خطری ایجاد نکند. شکستن آن به این نحو است که پس از ضربه پرز می‌ شود و به قطعه های بسیار ریزی که فاقد لبه تیز هستند تبدیل می‌ شود که این قطعه ها خطر چندانی برای سلامت افراد ایجاد نمی کنند.

تولید کننده برتر شیشه سکوریت نما در ایران

تولید کننده برتر شیشه سکوریت نما در ایران در ایران تولید کنندگان بسیاری به تولید شیشه سکوریت فعالیت دارند. اما در میان این تولید کنندگان برخی به عنوان برترین تولید کننده شیشه سکوریت در عموم شناخته می شوند.

دلیل آن هم این است که این تولید کنندگان یکی از مهم ترین اهداف شان جلب رضایت مشتری و وجدان کاری است و از همین جهت در جهت تحقق این اهداف سعی دارند تا از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در روند ساخت این محصولات استفاده کنند و همچنین تمامی فرآیند کارشان توسط مجهز ترین دستگاه های مطابق با تکنولوژی روز دنیا انجام می شود.

از همین جهت محصولات شان از لحاظ کیفیت در بازار های داخلی حرف اول را می زند. لذا نام آن ها به تنهایی تضمینی جهت کیفیت محصول به حساب می آید و به عنوان تولید کننده برتر شیشه سکوریت نما در ایران شناخته می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شیشه سکوریت مغازه از کارخانه

این شرکت به عنوان یکی از مرکز های خرید انواع شیشه سکوریت مغازه در ایران نمونه های مختلفی از این محصولات را به خریدار ها در سراسر کشور ارائه می دهد. این محصولات

دیدگاهتان را بنویسید