خانه / شیشه فلوت / شرکت تولید کننده شیشه فلوت ساده

شرکت تولید کننده شیشه فلوت ساده

شرکت تولید کننده شیشه فلوت ساده را با کیفیت و مرغوبیت بالا تولید می کند و به صورت کلی و جزئی در این مرکز به فروش می رساند. هرچه مرغوبیت شیشه فلوت بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و شرکت تولید کننده می تواند به راحتی و با قیمت مناسب این محصول را در اختیار مشتریان قرار دهد.

شرکت تولید کننده شیشه فلوت ساده

تفاوت شیشه فلوت و ساده

تفاوت شیشه فلوت و ساده شیشه فلوت شیشه بدون موج است و کاملا صاف است و بدون حباب و خط و خش است و دوام و مقاومت بالایی دارد. شیشه ساده شفافیت ندارد و سریع می شکند و در هنگام بارش برف و باران تغییر رنگ می دهد و کیفیت ظاهری خود را از دست می دهد.

شیشه فلوت موج و پستی بلندی ندارد و ضخامت بالایی دارد. شیشه ساده از شیشه خام یا سکوریت به دست می آید. شیشه فلوت بعد از بیرون آمدن از کوره برای شفاف و ضخیم شدن درون حوضچه مذاب می اندازند. هر دو نوع شیشه به صورت تخت هستند. شیشه فلوت در پنجره و … در ساختمان کاربرد دارد. شیشه فلوت ضخیم است و به راحتی شکننده نیست. 

این محصول در شرایط مختلف آب و هوایی تغییر رنگ نمی دهد و شکل ظاهری و کیفیت خود را از دست نمی دهد. در دمای بالا شیشه فلوت انداخته می شود که در شرایط سرما و گرما مقاومت بالایی دارد.

پخش مستقیم شیشه دوجداره فلوت ساده

پخش مستقیم شیشه دوجداره فلوت ساده پخش مستقیم شیشه دوجداره فلوت از کارخانه بدون واسطه با قیمت ارزان انجام می شود. پخش شیشه فلوت ارزان را می توان از طریق این مرکز که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد خرید، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت شیشه داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب این محصول را خریداری کنیم.

پخش مستقیم این محصول برای مشتریانی که به صورت جزئی شیشه فلوت را می خواهند به صورت تکی به آن ها ارائه داده می شود ولی برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان این محصول هستند به صورت عمده ای برای آن ها صورت می گیرد. شیشه فلوت درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد. 

پخش این شیشه به صورت مستقیم و بدون واسطه در قیمت و میزان فروش آن تاثیر زیادی دارد. شیشه فلوت دو جداره به دلیل کیفیت خوبی که دارد یک محصول پر فروش محسوب می شود.  

یکی از بهترین مرکز فروش شیشه فلوت از طریق سایت اینترنتی می باشد. پخش مستقیم این شیشه با توجه به کیفیت آن در قیمت های مختلف بدون واسطه در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید