خانه / بطری شیشه ای / تولید عمده بطری های شیشه ای صادراتی به صورت اختصاصی با طرح های زیبا

تولید عمده بطری های شیشه ای صادراتی به صورت اختصاصی با طرح های زیبا

بطری های شیشه ای: امروزه یکی از بسته بندی های بسیار خوب برای نوشیدنی و روغن های خوراکی می باشد این ماده به دلیل شفافیت بالایی که دارد موجب ترغیب بیشتر مشتریان برای خرید می گرددو در ضمن بطری های شیشه ای در معرض نورخورشید هیچگونه واکنش و اثر منفی در رنگ و مزه محتوی خود ایجاد نکرده و برای محیط زیست هیچگونه ضرری ندارد به همین دلیل در کشورهای اروپایی با توجه به اهمیتی که برای محیط زیست خود قائل هستند سعی میکنند از محصولاتی در بسته بندی استفاده کنند که هیچگونه عوارضی برای سلامتی افراد نداشته باشد و دردفعات زیاد قابل بازیافت باشد.درایران کارخانه های تولید کننده بطری شیشه ای استراتژی هاو ماموریت هایی برای داشتن سهم بسزایی برای صادرات بطری های شیشه ای در بازارهای جهانی دارند و با بهره مندی از دستگاههای مدرن و به روز و بهره گیری از طراحان مجرب سعی بر این دارند که بطری هایی متناسب با سلیقه و خواست مشتریان خارجی طراحی کنند البته چنانچه بازاریابی خوبی توسط تاجران و بازرگانان در کشورهای خارجی انجام گیرد و ظرفیت های محصولات ایرانی به کشورهای جهان شناسانده شود میتواند موجب تصاحب سهم قابل توجه ای از این کشورها را داشته باشد.

تولید بطری شیشه ای صادراتی

صادرات بطری های شیشه ای از شهر همدان به بازارهای جهانی 

شرکت شیشه سازی همدان،یکی از شرکت هاای بزرگ و فعال در زمینه تولید محصولات شیشه ای است.؛ و با توجه به اهداف و برنامه های بلند مدت خود برای بدست آوردن سهم بیشتر از بازارهای داخلی و صادراتی همیشه سعی در افزایش ظرفیت تولیدو گسترش واحدهای تولیدی داشته در کنار افزایش تولید استانداردهای کمی و کیفی محصولات را منطبق با استانداردهای روز جهانی همسو و سازگار نماید و امروزه توانسته در سبد تولیدی محصولات خود انواع ظروف شیشه ای اعم از جار و بطری شیشه ای را قرار دهد .با استفاده از تکنولوژی (B&B (Blow and Blow برای بطری های با دهانه باریک و یا تکنولوژی (NNPB(Narrow Neck Press And Blow جهت تولید بطری های شیشه ای با وزن سبک مناسب برای صادرات تحولی بزرگ در صنعت بسته بندی و تولید مظروف شیشه ای ایجاد نماید.این شرکت با تکیه بر همین توانمندی برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتی برای بازارهای صادراتی داردو برهمین اساس همیشه از بهترین طراحان و مدیران بازاریابی برای ورود به بازار بزرگ تجارت جهانی استفاده می کند این شرکت انواع بطری های شیشه ای صادراتی سبک و سنگین به صورت اختصاصی با طرح های زیبا برای کشورهای متقاضی این بطری ها طراحی و صادر می کند.

تولید بطری های شیشه ای در همدان

حجم مبادلات تجاری بطری های شیشه ای بین سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵ چقدر خواهد بود.

بازار بطری و ظروف شیشه ای ،در سال ۲۰۱۹ ۶۰٫۹۱ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۵ به ارزش ۷۷٫۲۵ میلیارد دلار برسد ،طبق پیش بینی موسسات شیشه بین المللی در سال  ۲۰۲۰-۲۰۲۵٫ بطری ها و ظروف شیشه ای به دلیل توانایی در حفظ نازایی شیمیایی ، استریل و عدم نفوذ پذیری بیشتر در صنعت نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی مورد استفاده قرار می گیرند. بسته بندی شیشه ای ۱۰۰٪ قابل بازیافت است که از نظر محیطی آن را به گزینه بسته بندی مطلوب تبدیل می کند. ۶ تن شیشه بازیافت شده به طور مستقیم موجب صرفه جویی در ۶ تن از منابع و انتشار ۱ CO از انتشار CO2 می شود.
یکی از اصلی ترین عوامل ایجاد رشد بازار ، افزایش مصرف آبجو در سراسر جهان است. آبجو یکی از مشروبات الکلی است که از بطری های شیشه ای برای بسته بندی استفاده می کند. این ماده در بطری های شیشه ای به رنگ تیره بسته بندی شده است تا بتواند محتویات را که در معرض نور UV قرار دارند ، از بین ببرد. علاوه بر این ، طبق امور صنعت NBWA ، سال ۲۰۱۹ ، مصرف کنندگان آمریکایی که ۲۱ سال و بالاتر دارند ، سالانه بیش از ۲۶٫۵ گالن آبجو و سرو را مصرف می کنند.
علاوه بر این ، ابتکارات ممنوع الخروج دولت و دستگاههای نظارتی ذیربط برای  عدم استفاده از بطری های PET و ظروف بسته بندی و تحویل مواد مخدر ، پیش بینی می شود که میزان مصرف آن بسیار زیاد باشد. انتظار می رود این امر باعث افزایش تقاضا برای بطری های شیشه ای و ظروف در مدت زمان پیش بینی شود. به عنوان مثال،فرودگاه سانفرانسیسکو ،ازاوت ۲۰۱۹ ،فروش بطری های پلاستیکی یکبار مصرف را ممنوع اعلام کرد. این سیاست برای کلیه رستوران ها ، کافه ها و ماشین های فروشی که در فرودگاه ها مستقر هستند اعمال می شود. این امر باعث می شود مسافران بطری قابل شارژ خود را بیاورند ، یا یک بطری قابل شارژ آلومینیوم یا شیشه را در فرودگاه بخرند. پیش بینی می شود چنین مواردی باعث افزایش تقاضای بطری های شیشه ای در دوره پیش بینی شده شود.

صادرات بطری شیشه ای

دلیل برتری و تمایز بطری های شیشه ای به نسبت سایر بسته بندی ها

بطری های شیشه ای،و ظروف شیشه ای یک روش ایده آل برای ایمن کردن مواد مصرفی ،تازه و سالم برای مدت طولانی و سهولت حمل و نقل فراهم می کند. بطری ها و ظروف شیشه ای به دلیل توانایی در حفظ نازایی شیمیایی ، استریل و عدم نفوذ پذیری بیشتر در صنعت نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان بخشی از بازار ، صنایع کلیدی مصرف کننده نهایی مانند نوشیدنی ،مواد غذایی ،دارویی و آرایشی مورد توجه قرار گرفته است. بخش نوشیدنی بیشتر به مشروبات الکلی ،آبجو ،نوشابه و شیر تقسیم می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com