خانه / شیشه سکوریت / سکوریت وین وایت ایرانی / تولید شیشه سکوریت “وین وایت ایرانی” با کیفیت و شفافیت خیلی بالا

تولید شیشه سکوریت “وین وایت ایرانی” با کیفیت و شفافیت خیلی بالا

شیشه سکوریت یا سفت شده نوعی شیشه ایمنی است که با استفاده از روشهای کنترل حرارتی یا شیمیایی کنترل شده پردازش می شود تا مقاومت آن در مقایسه با شیشه های معمولی افزایش یابد. سطوح بیرونی را به صورت فشرده سازی و فضای داخلی را به تنش تبدیل می کند. چنین استرس هایی باعث می شود که شیشه ، در هنگام شکسته شدن ، به جای اینکه در قسمتهای کوچک بلندی مانند شیشه بشقاب پاشیده شود ، در تکه های کوچک دانه ای خرد شود. تکه های دانه کمتر احتمال آسیب دیدن را دارند.

شیشه سکوریت وین وایت، نوعی دیگر از شیشه های سکوریت با ایمنی و شفافیت بالا تولید کشور ایران می باشد .اصطلاح وین وایت (Win White) برای این منظور نامگذاری شده است،که این شیشه از نظر مشابه خارجی قابل رقابت با شیشه های سکوریت کریستال میباشد؛شیشه های سکوریت کریستال ،به نسبت شیشه های وین وایت قیمت بالاتری دارد و این شیشه ها محصول کشور بلژیک و اوکراین و چینی هستند؛و به خاطر هزینه های گمرکی واردات هزینه خرید آن به شدت بالا میرود و برای خریداران اصلا به صرفه نیست.به همین دلیل مناسب ترین و بهترین گزینه استفاده از شیشه های وین وایت ایرانی  هستند این شیشه ها مشابه تکنولوژی شیشه های کریستال و با همان و مواد و متریال شیشه های کریستال خارجی ساخته می شود و از نظر ایمنی و استاندارد همه موارد شیشه کریستال را رعایت کرده است.

قیمت شیشه سکوریت وین وایت چقدر میباشد.

مهمترین معیار برای خرید هرگونه شیشه ساختمانی معیار قیمت میباشد،هرخریداری در ابتدای خرید شیشه های سکوریت در ابتدا هزینه های خرید این شیشه ها را برآورد می کنند و تمایل دارند بهترین تامین کننده و تولید کننده شیشه های سکوریت وین وایت ایرانی را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایند؛در اصل باید این نکته را در نظر داشته باشند که دلیل اینکه کارخانه های تولید کننده این گونه شیشه ها تمام توان خود را برای تولید این محصول به کارگرفتند این بود تا بتوانند کشور را از واردات بی رویه این محصول بی نیاز کنند و محصولات مشابه شیشه سکوریت کریستال را با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت و شفافیت به مشتریان عرضه دارند.شیشه وین وایت ایرانی برای هر مترمربع قیمتی حدود ۷۰۰ هزار تومان دارند؛درصورتی که شیشه کریستال بلژیکی یا اوکراینی هر متر مربع قیمتی بین ۳ تا ۳٫۵میلیون تومان
دارند.

بهترین کیفیت شیشه های وین وایت ایرانی برای کدام کارخانه است.

کیفیت هم یکی از فاکتورهای مهم و دلیل مهم برای خرید هر محصولی می باشد؛هرخریدار در مقابل هزینه ای که برای خرید شیشه میکند انتظار کیفیت درخورمطلوب از آن محصول را دارد و حتی میتوان فاکتور کیفیت را از قیمت متمایز ساخت زیرا مشتریانی هستند که حاضرند قیمت بالاتری را برای خرید بپردازند درصورتی که آن محصول خواسته مشتری را از بابت مقاومت و استحکام برآورده سازد .
مهمترین مشخصه های تشخیص کیفیت خوب شیشه در استحکام و مقاومت شیشه در مقابل نوسانات دمایی و همچنین شفافیت می باشد که اینها مواردی هستند که هر متقاضی در هنگام خرید دغدغه دارد و همیشه به دنبال کسب اطلاعات بیشتری از بابت کیفیت محصول و سپس قیمت محصول است.

دو تا از بهترین کارخانه های تولید کننده در حوزه تولید شیشه سکوریت وین وایت کارخانه شیشه سازی قزوین و اردکان یزد هستند،البته کارخانه های بزرگ دیگر هم با بروزرسانی تجهیزات و دستگاهها توانسته اند به تکنولوژی ساخت این محصول برسند ؛ولی این دلیلی نمیشود که کیفیت همه آنها مشابه دیگری باشد بلکه تفاوت هایی در کیفیت شیشه های تولیدی این شرکت ها دیده می شود .که خریداران باید
به این نکته توجه ویژه ای داشته باشند.

موارد استفاده شیشه وین وایت در کجاست

این شیشه به دلیل شفافیت خوبی که دارد؛برای هر فضایی قابل استفاده است و تولید کنندگان این شیشه را برای استفاده در یک جاهای خاص نساخته اند و بسته به هر سلیقه ای میتواند مورد استفاده قرار گیرد و هیچ محدودیتی از نظر استفاده ندارد.
موارد کاربرد شیشه های وین وایت به شرح ذیل می باشد.
۱- پنجره منازل
۲-پله های شیشه ای
۳- بالکن منازل
۴-کابین دوش حمام
۵-جان پناه پشت بام منازل
۶-شیشه مغازه ها
۷-جواهر فروشی
۸-ویلاهای شیشه ای
۹-استخرها
۱۰-ویترین فروشگاهها

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شیشه سکوریت نمای ساختمان

شیشه سکوریت نما یکی از شیشه هایی است که از مقاومت بالایی در برابر ضربه برخوردار است. نمونه های مرغوب شیشه سکوریت نمای ایرانی که توسط تولید کنندگان ایرانی به تول