خانه / شیشه سکوریت / سند بلاست / توزیع مرغوب ترین شیشه ساتینا در بازار ایران

توزیع مرغوب ترین شیشه ساتینا در بازار ایران

شیشه ساتینا، از دسته شیشه های سکوریت است که طی یکسری فرایند تبدیل به این شیشه می گردد؛ شیشه ساتینا از ترکیب اسید فلوئیک با سایر مواد ساخته می شود .به نحوی که کل شیشه در داخل این محتویات غوطه ور می شود به نحوی که اسید موجب از بین رفتن یک لایه از شیشه میگردد؛ وشیشه ساتینا طی این فرایند خورندگی بوجود می اید.شیشه ساتینا به صورت سکوریت وبا بهترین و مرغوب ترین حالت ساخته می شود و این شیشه به دلیل اینکه به صورت یکدست مات میگردند. دارای سطح کاملا صاف هستند به گونه ای که تمیزی راحتری به نسبت شیشه سند بلاست دارند اگر برای خرید عمده و با کیفیت به دنبال بهترین توزیع کننده شیشه ساتینا هستید می توانید با مجموعه ما در تماس باشید.

شیشه ساتینا اردکان یزد
شیشه ساتینا
شیشه ساتینا کارخانه اردکان یزد

قیمت خرید شیشه ساتینا ازکارخانه های بزرگ تولید کننده ایران

شیشه ساتینا، به نحوی ساخته می شود که دارای ویژگی های متمایزی است یعنی به شکلی که نیاز هر مشتری را از بابت خرید شیشه ای که هم قابلیت مات شوندگی و مقاومت و طرح دار بودن را داشته باشد برآورده می سازد به همین دلیل مشتریان خیلی زیادی هر روزه به دنبال خرید بالای این شیشه از تولید کنندگان بزرگ شیشه سازی هستند تا قیمت فروش پایین تری به نسبت بازارهای سنتی عرضه کننده شیشه ساتینا داشته باشد ما این شیشه را با بهترین قیمت و از هر کارخانه ای که باب میل شما باشد خریداری کرده و برای شما ارسال میکنیم زیرا مجموعه ما با گستردگی جغرافیایی که دارد روزانه حجم بالایی را از این سفارشات را برای مشتریان گرامی ثبت و ارسال میکند.

تولید شیشه ساتینا به صورت سکوریت شده

فرایند سکوریت کردن، باعث مقاومت فیزیکی و استقامتی شیشه در مقابل ضربه و نوسانات دمایی میگردد. به همین دلیل خیلی از تولید کنندگان شیشه ساتینا و سایر محصولات شیشه ساختمانی همواره این نکته را در نظر دارند که بعد از طی یکسری تغییرات در ظاهر شیشه و زیبا سازی سعی میکنند؛ تا به صورت سکوریت شده در آورند که شیشه در اثر جابجایی، و یا هنگام نصب، و در اثر نوسانات دمایی، دچار شکست نگردد. و عمر شیشه بالا باشد تا در هزینه های مشتریان صرفه جویی گردد؛ و شیشه ای با کیفیت تحویل مشتریان گردد.

کیفیت شیشه های ساتینا به نسبت شیشه سند بلاست

شیشه ساتینا و شیشه سند بلاست هر دو از یک شیشه با ضخامت و کیفیت مشترک بهره میگیرند؛و هر دو به صورت سکوریت شده به مشتریان ارائه می شوند. تفاوت بارز این دو شیشه در نحوه تولید آنها است در فرایند ساخت شیشه ساتینا، کل شیشه در ماده اسیدی غوطه ور می شود و شیشه به صورت یکدست و یکنواخت حالت مات پیدا می کند ولی در فرایند سند بلاست کردن ماسه با فشار بالا و توسط دستگاه سند بلاست با فشار بالا بر روی شیشه پمپ می شود و حالت مات پیدا می کند این شیشه به نسبت شیشه ساتینا، سطح یکدست و یکنواختی ندارد و زبری بیشتری به نسبت شیشه ساتینا دارد و تمیزی سختری دارد. و بر روی آن می توان هر گونه لوگو یا طرح تجاری و الگو یا طرحی را پیاده سازی کرد البته این قابلیت در شیشه ساتینا هم وجود دارد.

شیشه ساتینا
کیفیت شیشه ساتینا به نسبت شیشه سند بلاست
نمونه عکس از شیشه ساتینا

فروشگاه اینترنتی عرضه شیشه ساتینا از تمامی تولید کنندگان شیشه ساختمانی

تولید کنندگان شیشه های ساختمانی، امروزه تمامی نیازهای خریداران را از بابت تامین هر نوع شیشه ای با هر طرح و کیفیت و مدلی مرتفع ساخته اند؛ و هرگونه محصولی را در سبد تولیدی خود قرار داده اند شیشه ساتینا، هم از دسته محصولات پر تقاضا هستند که شرکت های بزرگ و کوچک تولید کننده شیشه های ساختمانی، امروزه توجه ویژه ای به تولید شیشه ساتینا با کیفیت بالا و در حجم انبوه دارند. تا بتوانند پاسخگوی نیاز داخل باشند. استانداردها و تکنولوژی هایی که تولید کنندگان داخل از ان برای تولید شیشه بهره میگیرند؛ همگی بر اساس قوانین و استانداردهای روز اروپا است. و همین فاکتور خیال خریداران را از بابت محصول با کیفیت با گارانتی راحت می سازد ما اینجا هستیم تا هرمقدار تقاضای شما را از بابت خرید شیشه ساختمانی، و شیشه ساتینا ،تامین کنیم و با مناسبترین قیمت و با گارانتی معتبر ارائه دهیم.

فروشگاه اینتنرتی عرضه شیشه ساتینا

موارد استفاده شیشه ساتینا در کجاست.

شیشه ساتینا، بیشتر برای مکان هایی مناسب است که حفظ حریم خصوصی جزو اولویت بالایی باشد. و به همین دلیل این شیشه به صورت مات، ساخته می شود تا در هر جایی که امکان خصوصی سازی محیط فراهم باشد؛ این شیشه بتواند در انجا مورد استفاده قرار بگیرد. بیشتر استفاده شیشه ساتینا، در ادارات و سازمان ها و مراکز پزشکی و باشگاههای ورزشی و هتل ها و تالارها میباشد. و این شیشه در همه جا کاربرد خاص خود را دارد. و با توجه به خواست مشتریان امکان درج هر گونه طرح تجاری و اختصاصی بر روی این شیشه فراهم است. و خریداران گرامی باید طرح مورد درخواست خود را به ما داده تا در خط تولید شیشه ساتینا در زاویه و نقطه تعیین شده بر روی شیشه هک شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شیشه سکوریت نمای ساختمان

شیشه سکوریت نما یکی از شیشه هایی است که از مقاومت بالایی در برابر ضربه برخوردار است. نمونه های مرغوب شیشه سکوریت نمای ایرانی که توسط تولید کنندگان ایرانی به تول