ترکیدن شوینده ی صورت لافارر سبب ویران شدن خانه ای در مشهد شد

روغن پاک کننده بعد از دوش گرفتن یا حمام کردن، حس خوشایندی به پوست می دهد، رطوبت را تامین می کند و همچنین راهی برای پاک کردن ملایم آرایش است.

شوینده ی صورت لافارر آلودگی ها را از بین می برد و در عین حال منافذ را باز می کند. پاکسازی مضاعف شامل استفاده از یک پاک کننده مبتنی بر آب بعد از روغن است تا سلول های مرده را از بین ببرد و پوست را شاداب و تمیز کند.

پاکسازی جامد صورت در اصل یک پاک کننده صورت است که بدون آب تولید می شود. این اجازه می دهد تا محصول به شکل جامد فشرده شود و بنابراین از نظر بصری شبیه یک نوار صابون معمولی (همچنین نوار پاک کننده) است.

شوینده

 

تونر صورت به عنوان تونر یا تونیک نیز شناخته می شود. بافتی آبکی تا ژل مانند دارد و برای طراوت و شفافیت پوست در نظر گرفته شده است. تونیک صورت به عنوان دومین مرحله پاکسازی بعد از شیر پاک کن یا ژل پاک کننده استفاده می شود.

میسلار واتر یک لوسیون آبی است که حاوی میسل است. این سورفکتانت ها در اندازه نانو هستند. این مولکول‌های فعال در شستشو مانند یک آهنربا روی مواد آرایشی، سبوم و ذرات کثیفی عمل می‌کنند.

به این معنی که به شدت تمیز می‌شوند. میسلار واتر پاکسازی 2 در 1 را ارائه می دهد: پس از پاکسازی صورت با آب میسلار به هیچ تونیک صورت نیاز نیست.

اسکراب صورت معمولاً یک یا دو بار در هفته به عنوان یک مرحله پاکسازی اضافی استفاده می شود. گردش خون را تحریک می کند، رنگ صورتی را تضمین می کند و سلول های مرده یا ناخالصی های پوست را به طور موثری از بین می برد.

همچنین پاک کننده های صورت با خاصیت لایه برداری وجود دارند که برای استفاده روزانه طراحی شده اند.

دستمال های پاک کننده صورت برای زمانی که در حال حرکت هستید یا زمانی که عجله دارید محبوب هستند. با این حال، آنها به اندازه کافی صورت را تمیز نمی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.