خانه / بطری شیشه ای / تامین عمده انواع بطری های شیشه ای اختصاصی و عمومی برای بسته بندی نوشیدنی

تامین عمده انواع بطری های شیشه ای اختصاصی و عمومی برای بسته بندی نوشیدنی

یک بطری شیشه ای یک بطری است که از شیشه ساخته شده است. بطری های شیشه ای می توانند به اندازه قابل توجهی متفاوت باشند ، اما بیشتر در اندازه هایی بین ۲۰۰ میلی لیتر تا ۱٫۵ لیتر مشاهده می شوند. موارد متداول برای بطری های شیشه ای شامل چاشنی های غذایی ، نوشیدنی ، مواد آرایشی ، ترشی و مواد نگهدارنده است. این نوع بطری ها کاربردی متفاوت دارند. و در صنایع تجاری یک هدف را ارائه می دهند.

بطری های شیشه ای، در بسیاری از خانوارهای جهان وجود دارد. اولین بطری های شیشه ای در جنوب شرقی آسیا در حدود ۱۰۰ B.C و در امپراتوری روم در حدود ۱ میلادی تولید شد.صنعت بطری شیشه ای آمریکا در اوایل دهه ۱۶۰۰ به دنیا آمد ، زمانی که شهرک نشینان در جام جم تاون اولین کوره ذوب شیشه را ساختند. اختراع دستگاه بطری شیشه ای اتوماتیک در سال ۱۸۸۰ روند ساخت بطری ها را صنعتی کرد.

پس از ساختن ، بطری ها ممکن است در نتیجه سرد شدن نابرابر یا خیلی سریع دچار فشارهای داخلی شوند. برای جلوگیری از استرس و قوی تر شدن بطری ، از اجاق گاز سیل  استفاده می شود. هنگامی که یک بطری شیشه ای پر از مایع ریخته می شود و در معرض شوک قرار می گیرد ، اثر چکش آب ممکن است باعث استرس هیدرودینامیکی شود و بطری را بشکند.

نحوه ساخت بطری های مدرن به چه شکل می باشد.

بطری های مدرن ،هنگامی که ساخته می شوند ، علامت هایی بر روی پاشنه (پایین) بطری داده می شوند. این علائم در اهداف مختلفی مانند شناسایی دستگاه مورد استفاده در تولید بطری (برای اهداف کنترل کیفیت) ، نشان دادن تولید کننده بطری ، چقدر پر کردن بطری تا تاریخ تولید بطری ، ارائه می شود. و همچنین اطلاعات دیگر نقش برجسته کردن روی یک بطری شامل حروف برجسته ، شماره ها و یا طرح هایی است که قصد داشتند به طریقی از محتویات یا مالکیت بطری را به خریدار اطلاع دهند.
بطری های شیشه ای برای بسته شدن بطری و جلوگیری از فرار محتویات محفظه متنوعی دارند. بطری های اولیه با موم آب بندی شدند و بعداً با چوب پنبه متوقف شدند. امروزه شایع ترین و درپوش های پیچ است.
اینها موارد تخصصی بود که شاید هر مخاطبی که قصد خرید بطری های شیشه ای، دارد بخواهد مقداری با نحوه ساخت واطلاعات تخصصی این محصول آشنا شود. که در اینجا لازم دانستیم مقداری در مورد این محصول با اهمیت و مهم که نقش حیاتی در بسته بندی محصولات دارد را ارائه دهیم.

تامین عمده بطری های شیشه ای برای کارخانه های تولید نوشیدنی در ایران

یکی از مشکلات همیشگی کارخانه های تولید نوشیدنی بررسی طرح های بروز و زیبا برای استفاده در بسته بندی نوشیدنی ها می باشد.و برای این منظور کارشناسان خرید این شرکت ها باید به صورت حضوری و غیر حضوری طرح های اختصاصی کارخانه های تولید کننده بطری های شیشه ای را بررسی کرده تا اقدام به خرید عمده نمایند؛ ما اینجا با آشنایی با دغدغه خریداران شرایطی رو فراهم آوردیم تا مشتریان به راحتی به طرح های موجود شرکت ها دسترسی داشته باشند.وبه راحتی با استعلام موجودی و قیمت کارخانه ها محصول مورد نظر را تامین کنند. و نیازی به بررسی همیشگی تولیدات کارخانه ها نداشته باشند.

در این وب سایت چندین طرح عمومی برای خریدران معرفی می گردد.
خریداران محترم؛ درنظر داشته باشند تمامی محصولات معرفی شده در این وب سایت به صورت عمده و با حداقل تیراژخرید ۱۰۰ هزارعدد به فروش می رسد و به سفارشات کمتر از این تعداد ترتیب اثر داده نمی شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com