خانه / شیشه سکوریت / بزرگترین مرکز فروش” شیشه سکوریت” در کشور با ارائه خدمات رایگان

بزرگترین مرکز فروش” شیشه سکوریت” در کشور با ارائه خدمات رایگان

شیشه های سکوریت، به دلیل تقاضای بالایی که دارد به یکی از محصولات پرفروش کارخانه های تولید کننده شیشه های ساختمانی و نمایندگان عرضه مستقیم این شیشه تبدیل شده است.بیشترین درخواست خرید برای شیشه های سکوریت در ضخامت های بالای ۶ میل تا ۱۰ میل است.زیرا در ضخامت های پایین در هنگام جابجایی دچار ایجاد موج و شکستگی در شیشه میگردد و به همین دلیل بیشتر کارخانه ها از تولید شیشه های سکوریت با ضخامت پایین خودداری میکنند و بیشتر شیشه های عرضه شده در ضخامت های ۸ و ۱۰ میل هستند.
کارخانه ها در کنار تولید شیشه های سکوریت فرایندها و خدمات جانبی رو هم انجام میدهند؛تا از این بابت مشتریان مشکلی نداشته باشند.

فروش شیشه سکوریت

عمده ترین فرایندهای انجام شده بر روی شیشه های سکوریت موارد زیر می باشد.

۱-لبه تراشی دیاموند
۲-لبه تراشی گرد
۳-دوپله
۳-سه پله

چه خدماتی توسط مجموعه ما به رایگان انجام می شود.

فروشنده های شیشه سکوریت هزینه ای بابت هر متر مربع فروش شیشه سکوریت با توجه به ضخامت شیشه ار مشتری اخذ می کنند،که در کنار هزینه خرید خدمات جانبی هم شامل هزینه هایی میگردد،شیشه های سکوریت در هر جایی میتواند مورد استفاده قرار گیرد و تنوع کاربردی این محصول باعث شده تا خریداران برای امنیت و زیبایی بیشتر و بهتر کار درخواست لبه تراشی برای شیشه سکوریت داشته باشند .بیشتر کارخانه ها هزینه های جانبی را هم برای هر شیشه لحاظ کرده و از مشتری دریافت می کنند که لازم به ذکر است این خدمات تماما در شرکت ما به صورت رایگان انجام میشود و هر گونه فرایند لبه تراشی و دیاموند بدون پرداخت هیچ هزینه ای و به صورت کاملا رایگان انجام میگیرد.که تفاوتی هم ندارد که میزان شیشه خریداری شده چه اندازه ای باشد در هر دو صورت خرید پایین و بالا هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد.

لبه تراشی شیشه سکوریت

کیفیت شیشه سکوریت تولید شده در کارخانه به چه صورت است.

شیشه سکوریت، با کیفیت های مختلف به خریداران فروخته می شود و چون خریداران همیشه به دنبال قیمت پایین هستند؛بعضا پیش می آید شیشه های فروخته شده از کیفیت مطلوبی برخودار نبوده و مشتریان مدام از این بابت گلایه دارند،در صورتی که همیشه باید این نکته را در نظر داشته باشند تولید شیشه های با کیفیت و شفافیت بالا شامل هزینه هایی اضافی تر از تولید شیشه های معمولی دارد و خریداران به این موضوع اصلا توجه ندارند و همیشه به دنبال خرید با کمترین قیمت هستند.ما توانستیم هر سه فاکتور قیمت پائین،کیفیت بالا،خدمات متمایز را در یکجا به مشتریان عرضه می کنیم و در بحث کیفیت در مقابل قیمت جای هیچگونه ابهام و شبهه ای بر شرکت ما وارد نیست.
لازم به ذکر است که تمامی محصولات ارائه شده ما به خریداران از شرکت شیشه سازی اردکان می باشد که برای فعالین این حوزه این اسم کاملا ملموس و شناخته شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شیشه سکوریت نمای ساختمان

شیشه سکوریت نما یکی از شیشه هایی است که از مقاومت بالایی در برابر ضربه برخوردار است. نمونه های مرغوب شیشه سکوریت نمای ایرانی که توسط تولید کنندگان ایرانی به تول